...

Garaż Dwuspadowy z Płyty Warstwowej 5.80m x 4m

Garaż Dwuspadowy z Płyty Warstwowej 5.80m x 4m

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację garażu o wymiarach 5.80m x 4m. Garaż został zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i estetyce, z bramą o szerokości 3m i wysokości 2.20m. Konstrukcja garażu oparta jest na solidnej płycie warstwowej 100mm PiR, która zapewnia doskonałe właściwości izolacyjne, chroniąc wnętrze przed ekstremalnymi temperaturami.

Dach Dwuspadowy
Garaż wyposażony jest w dach dwuspadowy o kącie 30 stopni. Taki design nie tylko nadaje nowoczesny wygląd, ale również zapewnia efektywne odprowadzanie wody deszczowej i śniegu, co zwiększa trwałość całej konstrukcji. Dzięki temu, garaż jest nie tylko praktyczny, ale również estetyczny, harmonijnie wpasowując się w każde otoczenie.

Kontakt
Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami tej realizacji lub chcesz omówić swój własny projekt garażu, zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w realizacji Twojego wymarzonego garażu. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 692-290-174, odwiedź naszą stronę internetową www.garagedelux.com.pl, lub napisz do nas na biuro@garagedelux.com.pl.

Garaż Dwuspadowy z Płyty Warstwowej 5.80m x 4m